NA EMERYTURĘ PRZESZLI:
Ks. Walenty Beńka - proboszcz w Mielżynie
Ks. Wojciech Brzykcy - proboszcz w Żabiczynie
Ks. Bolesław Dzierwa - dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego
w Gnieźnie
Ks. Jan Koziński - proboszcz w Złotnikach Kujawskich
Ks. Lambert Mikołajczak - proboszcz w Srebrnej Górze
Ks. Marian Ratajczak - proboszcz parafii Świętych Apostołów
Piotra i Pawła w Bydgoszczy
Ks. Eugeniusz Ryszka - proboszcz w Wójcinie
Ks. Stanisław Wilczyński - proboszcz w Łubowie
ZMIANY PROBOSZCZOWSKIE:
Ks. Krzysztof Andrzejewski - ze Śmielina do Góry
Ks. Józef Jędrusik - z Liszkowa do Złotnik Kujawskich
Ks. Wiesław Pałuczak - z parafii pw. św. Łukasza w Bydgoszczy
do Ciela
Ks. Teodor Paradowski - z Góry do parafii pw. Świętych Apostołów
Piotra i Pawła w Bydgoszczy
Pomóż w rozwoju naszego portalu
PROBOSZCZAMI ZOSTALI:
Ks. Marek Chmara - wikariusz z parafii pw. Świętych Apostołów
Piotra i Pawła w Bydgoszczy - proboszczem w Dąbrowie
Ks. Adam Czechorowski - wikariusz z parafii pw. bł. Radzyma
Gaudentego w Gnieźnie - proboszczem w Srebrnej Górze
Ks. Grzegorz Iwiński - z dniem 15 sierpnia 2002 r. zwolniony
z obowiązków prefekta PWSD w Gnieźnie i mianowany proboszczem w Łubowie
Ks. Marek Kowalczyk - proboszczem w Mielżynie
Ks. Marek Massel - wikariusz z parafii pw. św. Mikołaja
w Łabiszynie - proboszczem w Brudzewie
Ks. Ryszard Pater - wikariusz z Miasteczka Krajeńskiego
- proboszczem w Żabiczynie
Ks. Mirosław Pstrągowski - wikariusz z parafii pw. św. Jana
w Bydgoszczy - proboszczem w parafii pw. św. Łukasza w Bydgoszczy
Ks. Grzegorz Roman - wikariusz z parafii pw. Opatrzności
Bożej w Bydgoszczy - proboszczem w Śmielinie
Ks. Andrzej Urbański - wikariusz z parafii pw. św. Stanisława
w Nakle n. Notecią - proboszczem w Wójcinie
Ks. Marek Szewczykowski - wikariusz z parafii pw. Zwiastowania
Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu - proboszczem w Liszkowie
Reklama
ZMIANY WIKARIUSZOWSKIE:
Ks. Jan Andrzejewski - z parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
do parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni
Ks. Krzysztof Babiński - z Damasławka do parafii pw. Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny w Wągrowcu
Ks. Tadeusz Bachorz - z parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni
do parafii pw. św. Jadwigi w Bydgoszczy
Ks. Robert Barczik - z parafii pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu
do parafii pw. św. Stanisława w Solcu Kujawskim
Ks. Stanisław Bezler - z parafii pw. Matki Bożej Królowej
Męczenników w Bydgoszczy do parafii pw. św. Jana Ap. w Bydgoszczy
Ks. Grzegorz Boruszewski - z parafii pw. Wniebowzięcia NMP
w Wągrowcu do Powidza
Ks. Maciej Chmielewski - z parafii pw. Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Solcu Kujawskim do Mroczy
Ks. Błażej Czarnecki - z parafii pw. Zwiastowania Najświętszej
Maryi Panny w Inowrocławiu do Miasteczka Krajeńskiego
Ks. Andrzej Czerwiński - z Białośliwia do parafii pw. Wniebowstąpienia
Pańskiego w Bydgoszczy
Ks. Wojciech Deluk - z Białych Błot do parafii pw. Chrystusa
Wieczystego Kapłana w Gnieźnie
Ks. Przemysław Franek - z parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
do fary w Gnieźnie
Ks. Mariusz Gębka - z Witkowa do Białych Błot
Ks. Tomasz Kołodziej - z parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu
do Damasławka
Ks. Aleksander Kozakowski - z parafii pw. św. Mikołaja w
Inowrocławiu do parafii pw. św. Wojciecha w Bydgoszczy
Ks. Piotr Kruszelnicki - z parafii pw. św. Wojciecha w Bydgoszczy
do parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy
Ks. Tomasz Kruszelnicki - z fary w Gnieźnie do parafii pw.
św. Wojciecha w Wągrowcu
Ks. Tomasz Kubacki - z parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie
do parafii pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie
Ks. Jarosław Kubiak - z fary we Wrześni do parafii pw. Bożego
Ciała w Bydgoszczy
Ks. Adam Kucharski - z parafii pw. św. Stanisława w Solcu
Kujawskim do Złotnik Kujawskich
Ks. Grzegorz Kuliński - z parafii pw. św. Jakuba w Wągrowcu
do Trzemeszna
Ks. Grzegorz Lewandowski - z parafii pw. Matki Bożej z Góry
Karmel w Bydgoszczy do parafii pw. św. Andrzeja w Szubinie
Ks. Sebastian Lewandowski - z Rogowa do Strzałkowa
Ks. Tadeusz Łuczyk - z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej
Pomocy w Mogilnie do parafii pw. św. Maksymiliana w Gnieźnie
Ks. Grzegorz Makowski - ze Strzałkowa do fary we Wrześni
Ks. Roman Michalski - z parafii pw. św. Andrzeja w Szubinie
do Rynarzewa, z zadaniem tworzenia parafii w Zamościu
Ks. Piotr Mikuszewski - z Trzemeszna do Kiszkowa
Ks. Maciej Pacanowski - z parafii pw. Bożego Ciała w Bydgoszczy
do parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie
Ks. Krzysztof Panasiuk - z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego
w Inowrocławiu do parafii pw. św. Antoniego w Bydgoszczy
Ks. Zbigniew Plewa - z Mroczy do parafii pw. św. Mikołaja
w Łabiszynie
Ks. Marek Radowski - z Kłecka do parafii pw. św. Jakuba
w Wągrowcu
Ks. Jacek Salwa - z parafii pw. św. Michała w Kcyni do parafii
pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim
Ks. Roman Sosnowski - z parafii pw. św. Michała w Pobiedziskach
do parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy
Ks. Tomasz Walterbach - z parafii pw. św. Maksymiliana w
Gnieźnie do parafii pw. MBNP w Mogilnie, z zadaniem tworzenia nowej
parafii w Mogilnie
Ks. Piotr Waszak - z parafii pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana
w Gnieźnie do parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
Ks. Dariusz Wesołek - z parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle
n. Notecią do parafii pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Bydgoszczy
Ks. Grzegorz Woliński - ze Złotnik Kujawskich do parafii
pw. Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy
Ks. Arkadiusz Wzięch - z Kiszkowa do parafii pw. św. Józefa
w Inowrocławiu
Ks. Zbigniew Zabiszak - z parafii pw. Świętej Rodziny w
Bydgoszczy do parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Ks. Jarosław Zimny - z parafii pw. św. Stanisława w Bydgoszczy
do parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu
Ks. Dariusz Żochowski - z Powidza do parafii pw. Świętego
Ducha w Inowrocławiu
Reklama
NEOPREZBITERZY
Ks. Rafał Białek - do parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi
Panny w Inowrocławiu
Ks. Dariusz Białkowski - do parafii pw. Najświętszej Maryi
Panny z Góry Karmel w Bydgoszczy
Ks. Michał Damazyn - do parafii pw. Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Białośliwiu
Ks. Szymon Gołota - do parafii pw. św. Michała Archanioła
w Kcyni
Ks. Rafał Hordik - do parafii pw. św. Doroty w Rogowie
Ks. Sebastian Huebner - do parafii pw. św. Mikołaja w Inowrocławiu
Ks. Łukasz Idczak - do parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie
Ks. Waldemar Indycki - do parafii pw. św. Stanisława BM
w Nakle n. Not.
Ks. Andrzej Kostencki - do parafii pw. św. Jerzego i św.
Jadwigi w Kłecku
Ks. Piotr Łukowski - do parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego
w Bydgoszczy
Ks. Łukasz Staniszewski - do parafii pw. św. Michała Archanioła
w Pobiedziskach
Ks. Maciej Tyckun - do parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle
n. Not.
Ks. Przemysław Warchał - do parafii pw. Chrystusa Miłosiernego
w Inowrocławiu
INNE ZMIANY
Ks. Jarosław Bogacz - zwolniony z obowiązków dyrektora Katolickiego
Radia Archidiecezji Gnieźnieńskiej Plus - Św. Wojciech w Gnieźnie
i mianowany dyrektorem Muzeum Archidiecezjalnego w Gnieźnie
Ks. Janusz Błachowik - zwolniony z obowiązków wikariusza
w parafii św. Maksymiliana w Bydgoszczy i skierowany na studia specjalistyczne
z zakresu teologii fundamentalnej (KUL)
Ks. Paweł Gronowski - zwolniony z obowiązków wikariusza
w parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy i mianowany dyrektorem Katolickiego
Radia Archidiecezji Gnieźnieńskiej Plus - Św. Wojciech w Gnieźnie,
z zamieszkaniem przy parafi i bł. Bogumiła w Gnieźnie
Ks. Andrzej Ruta - skierowany do pomocy duszpasterskiej
w parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy
Ks. Przemysław Tabaczka - zwolniony z obowiązków wikariusza
w parafii bł. Bogumiła w Gnieźnie, otrzymał zgodę na podjęcie pracy
misyjnej w Wenezueli