Reklama

Kościół

Lizbona: o godz. 12.00 prezentacja hymnu ŚDM /transmisja LIVE

W środę o godz. 12.00 czasu polskiego zostanie zaprezentowany hymn Światowych Dni Młodzieży Lizbona 2023. Prezentacja odbędzie się online.

[ TEMATY ]

ŚDM

ŚDM w Lizbonie

facebook.com/sandomierzSDM

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Prezentację oficjalnego hymnu ŚDM Lizbona 2023 będzie można śledzić na żywo, za pośrednictwem kanału YouTube Komitetu Organizacyjnego spotkania.

Zaprezentowany hymn będzie towarzyszył przygotowaniom do najbliższego spotkania młodych i samym ŚDM, które odbędą się w 2023 r. pod hasłem „Maryja wstała i poszła z pośpiechem”. Spotkanie, zaplanowane pierwotnie na 2022 r. zostało przesunięte ze względu na utrudnienia związane z trwającą pandemią koronawirusa.

Do tej pory organizatorzy zaprezentowali logo spotkania i oficjalną modlitwę, towarzyszącą przygotowaniom do tego wydarzenia. Szczegółowe informacje dotyczące polskich przygotowań do ŚDM można znaleźć na stronie internetowej Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, pod adresem: lizbona2023.pl

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2021-01-27 11:47

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Wielka siła wspólnoty

Niedziela zielonogórsko-gorzowska 33/2023, str. I

[ TEMATY ]

ŚDM w Lizbonie

Centrum DDM

Wśród diecezjan, którzy udali się na ŚDM, była ekipa z Żagania

Wśród diecezjan, którzy udali się na ŚDM, była ekipa z Żagania

Na Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie nie zabrakło naszych diecezjan.

Każdego dnia do obiadu trwał blok katechetyczno-formacyjny. – To takie spotkania w grupach narodowych, modliliśmy się, słuchaliśmy różnych nauk. Jednego dnia było Q&A z bp. Przybylskim, który bardzo chętnie odpowiadał na pytania młodzieży i rzeczywiście słuchał tych ludzi. Była również spowiedź. Po obiedzie też były różne propozycje, realizowane w strefach narodowych, na poszczególnych scenach. I tak w strefie polskiej odbył się np. wspaniały koncert o pokój, na którym śpiewała m.in. Martyna Dziechciaruk z naszej diecezji. Na tych scenach narodowych odbywały się też różne wydarzenia kulturalne. I oczywiście były wydarzenia wspólne dla wszystkich, jak np. Droga Krzyżowa z papieżem – opowiada ks. Łukasz Malec.
CZYTAJ DALEJ

Ukraina wyraziła gotowość do wdrożenia propozycji natychmiastowego 30-dniowego rozejmu

2025-03-11 19:17

[ TEMATY ]

USA

Ukraina

PAP/EPA/UKRAINE PRESIDENTIAL PRESS SERVICE HANDOUT

Ukraina wyraziła gotowość przyjęcia propozycji USA dotyczącej wdrożenia natychmiastowego, tymczasowego 30-dniowego zawieszenia broni, a USA natychmiast przywrócą wymianę informacji i wywiadowczych i wsparcie wojskowe dla Ukrainy - wynika z tekstu wspólnego oświadczenia USA i Ukrainy po wtorkowych rozmowach w Arabii Saudyjskiej.

CZYTAJ DALEJ

Bp Varden do biskupów nordyckich: wiara w trudnych dla Europy czasach

2025-03-12 12:38

[ TEMATY ]

wiara

Europa

trudne czasy

biskupi nordyccy

Adobe Stock

Europa musi wiedzieć, po co ma się bronić. Potrzebuje celu. To ważniejsze niż zbrojenia - mówił bp Eric Varden na rozpoczęcie zgromadzenia plenarnego Episkopatu Krajów Nordyckich. Wskazał na potrzebę odrodzenia wiary w trudnych dla Europy czasach. Nasze społeczeństwa potrzebują celu, który wykracza poza strach i wydobywa z nas to, co najlepsze.

Krytyczna chwila dla Europy
CZYTAJ DALEJ
Przejdź teraz
REKLAMA: Artykuł wyświetli się za 15 sekund

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję