Reklama

Sport

Mamy medal!

Polscy siatkarze pokonali Francję w meczu o 3. miejsce w Mistrzostwach Europy.

[ TEMATY ]

siatkówka

youtube.com

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mimo zwycięstwa 3:0 naszej reprezentacji mecz był bardzo zacięty. Przez większą jego cześć walka toczyła się punkt za punkt. Nasi siatkarze prezentowali się bardzo dobrze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Wrócił spokój w grze oraz skuteczność w ataku i bloku, które mocno szwankowały podczas przegranego półfinału ze Słowenią.

W pierwszym secie, Polacy wyszli na prowadzenie w końcówce seta by pokonać Trójkolorowych do 24.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Drugi set rozpoczął się od trzypunktowego prowadzenia gospodarzy. Nasi gracze w środkowej części partii odzyskali prowadzenie i zwyciężyli do 22.

W ostatnim secie wypracowaliśmy od początku kilkupunktową przewagę, którą utrzymaliśmy do końca, wygrywając ostatecznie po asie serwisowym Muzaja do 21.

2019-09-28 19:35

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Polskie siatkarki przegrały z Serbią 1:3 w swoim trzecim meczu w mistrzostwach Europy

[ TEMATY ]

sport

siatkówka

PAP/EPA/OLIVIER HOSLET

Polskie siatkarki przegrały w belgijskiej Gandawie z Serbią 1:3 (25:18, 13:25, 23:25, 18:25) w swoim trzecim meczu grupy A mistrzostw Europy. To pierwsza porażka drużyny Stefano Lavariniego, która we wtorek zmierzy się z Belgią.

Serbia wygrała trzecie spotkanie w turnieju i jest już pewna awansu do 1/8 finału.
CZYTAJ DALEJ

Włochy/ Lekarz papieża: zdumiewający powrót Franciszka do zdrowia

2025-04-17 21:51

[ TEMATY ]

zdrowie

papież

Watykan

Vatican News

Papież Franciszek w "zdumiewający" sposób wraca do zdrowia - powiedział w czwartek profesor Sergio Alfieri, który kierował zespołem medycznym opiekującym się papieżem w Poliklnice Gemelli. Franciszek przebywał w szpitalu przez ponad pięć tygodni, do 23 marca, z powodu ciężkiego, zagrażającego życiu zapalenia płuc.

W wywiadzie dla telewizji RAI profesor Alfieri podkreślił: 88-letni papież "robi naprawdę postępy ponad wszelkie oczekiwania także dla nas, lekarzy".
CZYTAJ DALEJ

Przy świątecznym stole

2025-04-17 23:16

Jms

    W Wielką Środę przełożeni prowincji i klasztorów rodziny franciszkańskiej w Krakowie spotkali się w klasztorze św. Bernardyna ze Sieny pod Wawelem, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i podzielić się wielkanocnym jajkiem – znakiem nowego życia.

Gwardian, o. Barnaba Olszewski podziękował wszystkim za obecność i życzył, aby łaska płynąca od Chrystusa Cierpiącego, Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego przeniknęła wspólnoty braci, aby Bóg im błogosławił, i aby Boże światło towarzyszyło przełożonym w ich codziennych obowiązkach i zadaniach.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję