Reklama

Niedziela Wrocławska

DDM zaprasza do Taize

[ TEMATY ]

Taize

Archiwum DDM

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Jadą, by doświadczać radości i piękna. Radości modlitwy, bycia z Panem Bogiem, ze sobą i z setkami młodych ludzi z całego świata. Doświadczą piękna, bo i miejsce jest piękne i piękni są ludzie. I Ty możesz dołączyć do młodzieży, która 14 lipca wyjeżdża do Taize.

Taizé to malownicza wioska położona w południowo-centralnej Francji. To od nazwy miejscowości wywodzi się ekumeniczna Wspólnota Taizé założona w 1940 r. przez młodego protestanta ze Szwajcarii - Rogera Schutza.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Co tydzień do wioski przyjeżdża od 60 do 6 000 młodzieży z całego świata. Teraz możesz dołączyć do nich i Ty!

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży we Wrocławiu zaprasza na spotkania organizacyjne i modlitwę ze śpiewami z Taize. Pierwsze już 21.05.2018, o godz. 19:00 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4.

Szczegółowe informacje dotyczące wakacji w Taize odnajdziecie na stronie DDM: www.mlodzimlodym.wroclaw.pl

2018-05-14 14:08

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Potrzebne noclegi dla uczestników Taizé

[ TEMATY ]

Taize

Maciej Biłas / photo on flickr

Nadal szukamy 7.100 miejsc, aby ugościć uczestników Europejskiego Spotkania Młodych

Nie jest za późno, żeby przeżyć koniec roku solidarnie i radośnie z młodymi ludźmi z całej Europy i z innych kontynentów. Międzynarodowy zespół, który od trzech miesięcy przygotowuje 42. Europejskie Spotkanie, zwraca się do osób dobrej woli z Wrocławia i okolic z pilnym apelem o ugoszczenie u siebie dwóch, trzech lub większej liczby osób.
CZYTAJ DALEJ

„Panno Święta, co Jasnej bronisz Częstochowy”

[ TEMATY ]

Matka Boża Częstochowska

Adobe Stock

CZYTAJ DALEJ

Prymas Polski na Jasnej Górze: potrzebujemy dziś jedności, społecznego pokoju i wzajemnego porozumienia

2025-08-26 12:11

[ TEMATY ]

prymas Polski

Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów

Prymas Polski abp Wojciech Polak

Prymas Polski abp Wojciech Polak

Niech dotrze do naszych serc wołanie o szacunek dla ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci, troska o wychowanie ludzi młodych zgodnie z duchem Ewangelii, o życie bez nienawiści, przemocy i wyzysku. Potrzeba nam dziś jedności, społecznego pokoju i wzajemnego porozumienia - wskazał w homilii abp Wojciech Polak podczas odbywających się 26 sierpnia uroczystości NMP Częstochowskiej. Prymas Polski przewodniczył Mszy św. na jasnogórskim szczycie.

Mszę św. koncelebrowali polscy biskupi, którzy w przeddzień uroczystości spotkali się na sesji Rady Biskupów Diecezjalnych.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję