Reklama

Zdrowie

Ruszył portal dla zainteresowanych zdrowiem prokreacyjnym

Uruchomiony został portal oplodnosci.pl, zawierający m.in. bazę lekarzy stosujących w swojej praktyce metody rozpoznawania płodności, a także szereg artykułów dotyczących szkodliwości antykoncepcji, aborcji i in vitro. Inicjatywę wspiera m.in. prof. Bogdan Chazan.

[ TEMATY ]

porady

Bożena Sztajner/Niedziela

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Na portalu oplodnosci.pl można znaleźć informacje dotyczące ochrony i troski o zdrowie prokreacyjne, opis metod rozpoznawania płodności (MRP), bazę wiedzy medycznej dotyczącej szkodliwości antykoncepcji, aborcji i in vitro, informacje o przyczynowym leczeniu niepłodności (w tym naprotechnologii), a także bazę lekarzy stosujących w swojej praktyce metody rozpoznawania płodności.

Stronę tworzy grupa lekarzy, studentów i instruktorów metod rozpoznawania płodności z całej Polski. Celem twórców portalu jest zwiększenie świadomości w dziedzinie płodności i niepłodności oraz ułatwienie zainteresowanym dostępu do lekarzy używających MRP w praktyce medycznej. O witrynie poinformował wczoraj gosc.pl.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Jak informują twórcy strony, serwis oplodnosci.pl przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem prokreacyjnym, osób prowadzących obserwacje cyklu, nauczycieli i instruktorów metod rozpoznawania płodności (MRP/NPR), studentów kierunków medycznych oraz lekarzy.

Patronami inicjatywy są profesorowie: Bogdan Chazan (ginekolog), Janusz Gadzinowski (neonatolog), Dorota Kornas-Biela (pedagog) i Stanisław Cebrat (genetyk).

2014-08-09 12:02

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Darowizna od rodziców

Niedziela Ogólnopolska 26/2021, str. 59

[ TEMATY ]

porady

Adobe.Stock

Mama obiecała przepisanie działki budowlanej na mnie i na męża. Czy musimy od tego odprowadzić podatek? Jeśli tak, to jak przeprowadzić ten zapis, żeby podatek był jak najmniejszy?
CZYTAJ DALEJ

UODO nałożył 75 tys. zł kary na Komendanta Głównego Policji

2025-03-24 17:01

[ TEMATY ]

kara

UODO

pixabay.com

Prezes UODO Mirosław Wróblewski nałożył na Komendanta Głównego Policji 75 tys. zł kary za ujawnienie na konferencji prasowej danych i informacji o zdrowiu kobiety, która dokonała aborcji farmakologicznej, a władze chciały ustalić, czy ktoś jej w tym pomagał - przekazał UODO w komunikacie.

Jak przypomniał Urząd Ochrony Danych Osobowych, sprawa dotyczy incydentu z 2023 r. Media ujawniły wtedy, że kobieta, która kontaktowała się z numerem 112 i zgłaszała, że ma kłopoty psychiczne, a wcześniej usunęła ciążę metodą farmakologiczną, trafiła na pogotowie, gdzie wkrótce pojawili się policjanci. Zabrali jej laptop i telefon komórkowy, kazali rozebrać do naga i chcieli być obecni podczas badania.
CZYTAJ DALEJ

Radio Jasna Góra ma już 30 lat

2025-03-25 11:52

[ TEMATY ]

rocznica

Radio Jasna Góra

30 lat

radiojasnagora.pl

Radio Jasna Góra ma już 30 lat

Radio Jasna Góra ma już 30 lat

Radio to fale, które nadawane przez jednych odbierają drudzy. Radio to dźwięk. Radio to ludzie. Radio odbiera się uchem, ale nadaje sercem. Dziś przypada 30. rocznica powstania Radia Jasna Góra. Na przestrzeni trzech dekad rozgłośnia szerzy kult Matki Bożej wśród tęskniących za Nią słuchaczy.

Na co dzień pracownicy Radia Jasna Góra dbają o to, by w sposób rzetelny przekazywać bieżące informacje. By ich praca przyczyniała się do szerzenia kultu Matki Bożej, nie gorszyła, wręcz przeciwnie - przyciągała ludzi do wiary. Dbają o to, by prezentowane przez nich treści nie były „kościółkowe”, ale ludzkie, bliskie człowiekowi, jednocześnie pomagające jednak słuchaczowi wzrastać duchowo.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję